Firma

Jakość i doświadczenie od 190 lat

GEBHARDT od 190 lat opracowuje i produkuje wydajne rozwiązania logistyczne dla handlu i przemysłu. Firma z siedzibą w Chamie jest z powodzeniem zarządzana jako firma rodzinna w szóstym pokoleniu. Tradycyjne wartości od początku były częścią filozofii firmy. Jednocześnie przedsiębiorcze przewidywanie i chęć do innowacji zawsze były motorem zmian i stałego, zrównoważonego wzrostu. Dziś GEBHARDT generuje obrót w wysokości 75 milionów euro, zatrudniając prawie 400 pracowników w pięciu zakładach produkcyjnych na całym świecie.

Siłą GEBHARDT jest wspólny wysiłek wszystkich Gebhardtów. Zespoły w ramach własnego rozwoju, projektowania i produkcji codziennie pracują nad najlepszymi produktami i rozwiązaniami systemowymi dla klienta. Wspierają Cię koledzy ze wszystkich działów firmy. Każdy wkład jest ważny, niezależnie od tego, czy jest na pierwszym planie, czy w tle.

Zarządzanie

Silny zespół zarządzający

"To przyjemność móc przejąć odpowiedzialność jako szóste pokolenie", mówi Ute Lesch-Gebhardt. Od 2020 roku Thomas Bauer (COO) i Andreas Schmidberger (CFO) wspierają właścicieli Ute i Franza Lesch jako członkowie zarządu.

GEBHARDT jest jednym z najstarszych przedsiębiorstw rodzinnych w Niemczech. W związku z tym, rodzina jest zaangażowana w działalność "Stiftung Familienunternehmen" jako członek Rady Powierniczej. Celem fundacji jest promocja, informacja, edukacja i szkolenia oraz naukowa wymiana doświadczeń w zakresie przedsiębiorczości rodzinnej w Europie.

Fakty i liczby

Jakość i doświadczenie od 190 lat
Lokalizacji na całym świecie
Pracowników*
Mio.
Roczny obrót w euro*
%
Wskaźnik wywozu*
%
Własność prywatna

* Te szczegóły są zaokrąglone

Historia

Ponad 190 lat firmy GEBHARDT

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1829 roku. Z prostego przedsiębiorstwa drzewnego rozwinęliśmy się w wiodące przedsiębiorstwo przemysłowe w branży logistycznej. Przedsiębiorcza wizja i chęć wprowadzania innowacji zawsze były naszą siłą napędową do zmian i stałego, zrównoważonego wzrostu.

Historia

O nas

Nasze kluczowe kompetencje

Dla nas kluczowa kompetencja oznacza zrozumienie i uwzględnienie całego procesu logistycznego klienta. Dlatego konsekwentnie poszerzamy nasze kompetencje w branżach, w których działają nasi klienci. Analizujemy cały łańcuch wartości naszych klientów i szczegółowo analizujemy ich procesy logistyczne. W związku z tym nasze rozwiązania są zawsze precyzyjnie dopasowane, niezależnie od tego, czy są to produkty standardowe, czy indywidualne rozwiązania. Planujemy wspólnie z naszymi klientami i myślimy holistycznie. Jesteśmy odpowiednim partnerem od pomysłu do realizacji. Jakość od A do Z.

Do naszych produktów

 • Zespół

  Zespół

  Fundamenty naszego sukcesu

  Traktujemy się nawzajem z uznaniem i szacunkiem i wspólnie pracujemy nad przyszłością naszej firmy na równych zasadach! Trwały sukces GEBHARDT jest wspólnym osiągnięciem wszystkich GEBHARDTian.

 • Ufać

  Ufać

  Fundamenty naszego sukcesu

  Budujemy wzajemne zaufanie, komunikując się przejrzyście i mierząc nasze działania. W ten sposób zachęcamy i domagamy się niezależnego działania oraz stwarzamy swobodę projektowania dla naszego zespołu.

 • Pasja

  Pasja

  Fundamenty naszego sukcesu

  Z pasją i wytrwałością dążymy do wspólnego celu, jakim jest zadowolenie klientów przez długi czas! Z tego powodu identyfikujemy się z naszą firmą, naszymi klientami i naszymi wspólnymi celami.

Zrównoważony rozwój

Odpowiedzialność za środowisko i społeczeństwo

Nośniki wielokrotnego użytku — uosobienie oszczędnego i wydajnego pakowania. Są wytrzymałe i wielokrotnego użytku, optymalnie wykorzystują przestrzeń magazynową i transportową oraz chronią produkt w trakcie procesu. Ich zastosowanie sięga od handlu i produkcji żywności po produkcję samochodów i opon. Od ponad 190 lat GEBHARDT zapewnia długoterminową optymalizację procesów logistycznych klientów.

 

Jako pracodawca GEBHARDT angażuje się również w działania przyjazne dla środowiska. Dla nas wzrost gospodarczy i ekologiczny idą w parze. Stopniowo flota firmy jest przerabiana na samochody elektryczne lub hybrydowe, które są ładowane przez system fotowoltaiczny na dachu budynku firmy. Inwestując w odnawialne źródła energii i inne energooszczędne projekty renowacji, chcemy wziąć odpowiedzialność za bardziej zrównoważoną przyszłość i długofalowo poprawiać ślad węglowy firmy.

Jako firma rodzinna, GEBHARDT oznacza również odpowiedzialność społeczną w regionie:

Lokalne kluby i straże pożarne są wspierane w pracy klubowej poprzez inicjatywy takie jak "ASV Cham Jugendhandball-Camp" czy granty. Współpracujemy z regionalnymi szkołami i placówkami oświatowymi poprzez kampanie takie jak „Technik für Kinder” czy poprzez praktyki studenckie i pracę studencką.

Pracownicy są również zaangażowani na przykład w "Sternstundensammlung" lub pisanie wydarzeń. Jako inicjator Bauhaus, GEBHARDT wspiera biznes artystyczny Cham. Ute Lesch jest aktywnym członkiem rady powierniczej "Stiftung Familienunternehmen" (fundacja rodzinnego biznesu).

O Cham, w którym warto żyć, o nienaruszoną naturę i stabilną strukturę społeczną: Jako 190-letnia firma rodzinna jesteśmy zaangażowani w te kwestie.

 • Analiza procesu i porady

  Analiza procesu i porady

  Kompetencje i know-how od 190 lat

  Postrzegamy siebie jako osoby rozumiejące procesy i konsultantów procesów logistycznych. Wnikamy w istniejący system, aby go zrozumieć i znaleźć odpowiednie dźwignie optymalizacji. Partnerska relacja z naszymi klientami pomaga nam uwzględnić interfejsy upstream i downstream w naszej analizie i uzyskać całościowy obraz.

 • Kompetencje rozwojowe

  Kompetencje rozwojowe

  Rozwój i budowa z jednego źródła

  Nasi klienci są w pełni wspierani i niezawodnie towarzyszeni przez cały proces rozwoju. Począwszy od tworzenia koncepcji w trybie 2D lub 3D, poprzez konstrukcje kontenerów, prototypy, przedseryjne lub seryjne próbki awarii, aż po seryjne nośniki ładunku, jesteśmy doświadczonym partnerem w zakresie złożonych wymagań dotyczących rozwiązań.

 • Centrum testowo-technologiczne

  Centrum testowo-technologiczne

  Dla niezmiennie wysokiej jakości naszych produktów

  Egzaminy i testy w wewnętrznym Centrum Testów i Technologii (TTC) są podstawą większego bezpieczeństwa w procesach logistycznych. W celu zapewnienia wysokiej jakości naszych produktów cały proces produkcyjny jest stale analizowany. Współpracujemy z oficjalnymi instytucjami, takimi jak TÜV. Wyniki są dokumentowane w raportach z badań i certyfikatach.

  Dowiedź się więcej

 • Technologia produkcji

  Technologia produkcji

  Opieramy się na zdigitalizowanych procesach

  W naszych fabrykach przetwarzamy kompozyty z drewna, metalu i tworzyw sztucznych i wykorzystujemy je do produkcji nośników ładunku wielokrotnego użytku do różnych zastosowań specyficznych dla klientów. Nowoczesne zaplecze produkcyjne i technologie są warunkiem koniecznym do wytwarzania konkurencyjnych produktów i zagwarantowania jasno określonych standardów jakości.

  Dowiedź się więcej

Nagrody

Nagrody, wyróżnienia i certyfikaty

GEBHARDT oznacza najwyższą jakość. Nasze wymagania w zakresie produktów, usług i obsługi klienta są odpowiednio wysokie. Jako pracodawca również ponosimy odpowiedzialność. Oferujemy pracę z indywidualnymi możliwościami rozwoju i przyjaznym rodzinom środowiskiem.

Wszystko to robimy z przekonania. Postrzegamy fakt, że w ostatnich latach wielokrotnie otrzymywaliśmy za to liczne nagrody jako zachętę na przyszłość.