Pojemniki termiczne do stosowania w logistyce żywności do transportu świeżych i mrożonych towarów

Kontener termiczny Isotec® TBX

Chcesz transportować towary w stałej temperaturze i niezbędny jest bezpieczny łańcuch chłodniczy podczas transportu? Dzięki izolowanemu kontenerowi termicznemu GEBHARDT Isotec® TBX dajemy Ci naszą obietnicę świeżości!

Kontener termiczny GEBHARDT Isotec® TBX

Wraz z kontenerem termicznym Isotec® TBX firmy GEBHARDT wybierasz wysokiej jakości, trwały produkt do transportu z kontrolowaną temperaturą w logistyce. Wysokiej jakości nośnik ładunku umożliwia transport chłodniczy towarów wrażliwych na temperaturę i łatwo psujących się.

Kontener izotermiczny firmy Gebhardt jest "made in Germany" i gwarantuje bezpieczny łańcuch chłodniczy, jak również pewniejszy i stabilniejszy transport Twoich świeżych i mrożonych towarów. Zrezygnuj z drogich ciężarówek chłodni lub spedytorów transportu chłodniczego i użyj kontenera termicznego GEBHARDT w połączeniu z konwencjonalnymi ciężarówkami, aby dostarczyć żywność o różnych zakresach temperatur w jednej dostawie ciężarówką.

GEBHARDT jako lider na rynku rozwiązań logistycznych ma u swego boku specjalistę od nośników ładunków i efektywnych procesów logistycznych. Możesz polegać na jakości naszych produktów!

Wideo TBX Umów się na konsultację

Twoje korzyści w skrócie:

 • Bezpieczny łańcuch chłodniczy do 24h
 • Oszczędność kosztów
 • Bezpieczny i stabilny transport świeżych i mrożonych towarów
 • Transport kombinowany towarów na jednej ciężarówce
 • Bardzo lekki pojemnik
 • Ergonomiczna obsługa
 • Łatwość czyszczenia
 • Łatwość napraw
 • Certyfikat ATP i HACCP w zakresie transportu żywności

Nasz bezpłatny whitepaper zawiera więcej informacji na temat pojemników termoizolacyjnych i bezpiecznego łańcucha chłodniczego!

Zamów naszą bezpłatną broszurę jako wiadomość e-mail i wykorzystaj tę wiedzę jako atut w swojej logistyce.

Ochrona danych*
Jaka jest suma 8 i 6?
sicherung-kuehlkette-thermobehaelter.jpg

Od magazynu do punktu sprzedaży - gwarantujemy bezpieczny łańcuch chłodniczy

Ponieważ przy użyciu naszego Isotainera możliwe jest zapewnienie transportu w kontrolowanej temperaturze, dzięki Isotec® TBX gwarantujemy transport Twoich łatwo psujących się produktów spożywczych bez przerywania łańcucha chłodniczego. Zadajesz sobie pytanie, jak to działa? Dzięki izolacyjnym ścianom zewnętrznym, w połączeniu z zastosowaniem płyt eutektycznych lub suchego lodu, chłód może być akumulowany wewnątrz nośnika ładunku. Przez okres do 24 godzin Twoje towary mogą być transportowane w optymalnej temperaturze w naszym kontenerze termicznym bez przerywania łańcucha chłodniczego. Dzięki temu świeżość żywności lub produktów medycznych jest zachowana na całej trasie transportu.

 • Bezpieczny łańcuch chłodniczy do 24h
 • Bezpieczny i stabilny transport świeżych i mrożonych towarów

Zapytaj teraz o Isotec® TBX

Zamów teraz bezpłatną białą księgę

Szczególnie wytrzymały kontener o długiej żywotności

Standardowo montujemy na naszych kontenerach osłony antykolizyjne, aby zapobiec uszkodzeniom. To zabezpieczenie przed najechaniem i zderzeniem z blachy ocynkowanej jest rozwiązaniem zapobiegającym uszkodzeniom podczas procesów logistycznych i służy jako stabilny bufor. Długa żywotność naszych kontenerów jest po części zasługą tego elementu ochronnego, który optymalnie zabezpiecza izolacyjną powłokę zewnętrzną pojemnika przed pęknięciami lub otarciami. Kontenery termiczne są stosowane codziennie w procesach logistycznych i mają za zadanie zwiększyć ich efektywność.

 • Szczególnie wytrzymały kontener
 • Zwiększa efektywność procesów logistycznych na długie lata

Zapytaj teraz o Isotec® TBX

Zamów teraz bezpłatną białą księgę

ergonomischegriffe.png

Eksploatacja bez ryzyka, bezpieczniejsza i bardziej ergonomiczna obsługa

Ergonomiczne uchwyty wewnętrzne i zewnętrzne kontenera termicznego zostały udoskonalone w naszym nowym typoszeregu Isotec® TBX i ułatwiają obsługę w procesach logistycznych. Nowa, wykonana z tworzywa sztucznego powłoka uchwytu umożliwia łatwą obsługę, ponieważ uchwyty nieckowe można bardzo łatwo chwycić z każdej strony. Nawet załadunek i rozładunek w pełni zapakowanej ciężarówki może być wykonany szybko i bezpiecznie. Kontener termiczny można łatwo chwycić ze wszystkich stron bez ryzyka skaleczenia palców lub dłoni. Dzięki naszym wewnętrznym uchwytom, bezpieczne manewrowanie w wąskich przestrzeniach nie stanowi żadnego problemu. Uproszczona obsługa dzięki naszym innowacyjnym uchwytom zoptymalizuje Twoje procesy logistyczne!

 • Ergonomiczna obsługa
 • Szybkie i bezpieczne procesy logistyczne

Zapytaj teraz o Isotec® TBX

Zamów teraz bezpłatną białą księgę

wheel.jpg

Łatwość manewrowania w wąskich uliczkach, alejkach lub magazynach

Nasz kontener termiczny Isotec® TBX na rolkach nadaje się szczególnie do dostaw do małych sklepów, ponieważ dzięki wbudowanym rolkom z poliamidu jest wyjątkowo zwrotny. Możesz zamówić kontener izotermiczny z rolkami o średnicy 108 mm lub 125 mm. Kontener termiczny na rolkach charakteryzuje się zwrotnością i elastycznością umożliwiającą spełnienie specjalnych wymagań. Podobnie jak wszystkie nasze kontenery termiczne, ten pojemnik na rolkach nadaje się również do głębokiego mrożenia i może być stosowany zarówno z chłodzeniem eutektycznym, jak i w połączeniu z suchym lodem. Czy zaopatrujesz małe sklepy w centrum miasta i musisz pokonać ostatnie metry pieszo na swojej drodze dostawy? Dla naszego mobilnego i dzięki obrotowym kółkom wyjątkowo zwrotnego kontenera termicznego GEBHARDT to żaden problem! Zestawy kołowe z redukcją hałasu są ważne dla wielu naszych klientów, np. przy dostawach w centrach miast wyłożonych kostką brukową. Chętnie zaoferujemy dodatkowe ciche kółka do różnych rodzajów podłoża.

 • Łatwość manewrowania dzięki rolkom skrętnym i stałym
 • Szczególnie stabilne rolki poliamidowe

Zapytaj teraz o Isotec® TBX

Zamów teraz bezpłatną białą księgę

gewichtsersparnis.jpg

Izolowany kontener firmy Gebhardt jest najlżejszy w swoim rodzaju i znacznie ułatwia obsługę

Profil aluminiowy stosowany w naszych kontenerach termicznych zapobiega uszkodzeniom spowodowanym korozją, wizualnie zwiększa atrakcyjność kontenera i ułatwia jego obsługę dzięki niewielkiej wadze. Firmie GEBHARDT udało się zapobiec ewentualnemu wnikaniu wody dzięki szczególnie łagodnemu przejściu między aluminium a zewnętrzną powłoką z wysokiej jakości HDPE (High Density Polyethylene). W ten sposób zapewniono, że pojemnik nie może wchłonąć wody, a tym samym stać się cięższy. Testy przeprowadzone w naszym Centrum Testów i Technologii dowiodły również, że pod względem stabilności i wytrzymałości aluminium dorównuje metalowi.

Największą zaletą zamontowanego profilu aluminiowego jest jednak to, że dzięki zastosowaniu tego lekkiego metalu można uzyskać ogromną oszczędność wagi. Wykorzystaj niewielki ciężar kontenera izolowanego GEBHARDT jako wielką zaletę również w Twoich procesach logistycznych.

 • Niezwykle lekki pojemnik
 • Zoptymalizowany ciężar dzięki wbudowanemu profilowi aluminiowemu

Zapytaj teraz o Isotec® TBX

Zamów teraz bezpłatną białą księgę

Isotec TBX - jeden kontener termiczny, dwa warianty, nieskończone możliwości

Aby optymalnie wesprzeć Twoje procedury i procesy logistyczne, istnieją różne wersje Isotec® TBX w zakresie modeli kontenerów termicznych. W celu znalezienia odpowiedniego kontenera termicznego dla Ciebie i Twoich procesów logistycznych, nasze kontenery są dostępne w różnych rozmiarach i wykonaniach.

Na rolkach

Czy zaopatrujesz małe sklepy w wąskich uliczkach i czy Twoje produkty muszą pozostać świeże nawet na ostatniej mili? Nie ma sprawy. Dzięki naszemu kontenerowi termicznemu na kółkach pokonasz nawet kilka ostatnich metrów do rozładunku. Nasze wbudowane kółka obrotowe i stałe umożliwiają ciasne zwroty i maksymalną elastyczność podczas pokonywania ostatnich metrów do rozładunku w wąskich uliczkach, alejkach i korytarzach.

 • Łatwa obsługa
 • Łatwość manewrowania
Termokontener na palecie dla logistyki żywności i transportu z bezpiecznym łańcuchem chłodniczym

Na palecie

Czy zaopatrujesz duże sklepy i korzystasz z technologii przenośników w swoich operacjach logistycznych? Zatem pojemnik termiczny Isotec® TBX z konstrukcją paletową jest dokładnie tym, czego potrzebujesz! Kontener termiczny GEBHARDT, specjalnie zoptymalizowany do zastosowania w technice przenośnikowej, może być podbierany z czterech stron przez wózki widłowe, wózki elektryczne lub ręczne wózki paletowe - idealny do zastosowania w dużych firmach logistycznych z techniką przenośnikową.

 • Z paletą stalową ocynkowaną ogniowo
 • Idealny do zastosowania w technice przenośnikowej

Na rolkach (Ø125mm)

TBX Pojemność Obciążenie użytkowe Wymiary zewnętrzne (szer.Xgłęb.Xwys.) Wymiary wewnętrzne (szer.Xgłęb.Xwys.)
410 410 litrów 500 kg 580 x 803 x 1.806 mm 431 x 625 x 1.425 mm
600 600 litrów 500 kg 757 x 818 x 1.773 mm 609 x 659 x 1.416 mm
725 725 litrów 500 kg 757 x 948 x 1.773 mm 604 x 809 x 1.407 mm
795 795 litrów 500 kg 757 x 948 x 1.936,5 mm 604 x 811 x 1.570 mm

Na palecie

TBX Pojemność Obciążenie użytkowe Wymiary zewnętrzne (szer.Xgłęb.Xwys.) Wymiary wewnętrzne (szer.Xgłęb.Xwys.)
900 900 litrów 700 kg 797 x 1.198 x 1.788 mm 611 x 1.025 x 1.444 mm
1000 1000 litrów 700 kg 797 x 1.198 x 1888 mm 611 x 1.025 x 1544 mm
1070 1070 litrów 700 kg 797 x 1.198 x 1988 mm 611 x 1.025 x 1.644 mm
1170 1170 litrów 700 kg 797 x 1.198 x 2138 mm 611 x 1.025 x 1.794 mm
eutektische-platte-gebhardt.jpg

Płyty eutektyczne jako ekonomiczny i niezawodny sposób chłodzenia

Używanie naszych kontenerów termicznych w połączeniu z płytami eutektycznymi wielokrotnego użytku zamiast chłodzenia suchym lodem pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Po każdym transporcie płyty eutektyczne mogą być ponownie schłodzone i nie muszą być wymieniane ani wyrzucane. Dzięki zastosowaniu chłodzenia eutektycznego, możliwy czas transportu z zachowaniem bezpiecznego łańcucha chłodniczego wydłuża się nawet o 24h. GEBHARDT jako producent płyt eutektycznych stosuje roztwór soli jako wypełnienie do chłodzenia bezpiecznego dla żywności. W zależności od tego, jakie towary chcesz transportować za pomocą naszych pojemników termicznych, możesz wybierać spośród różnych płyt eutektycznych o różnych zakresach temperatur. Płyty eutektyczne są dostępne w różnych temperaturach topnienia i rozmiarach.

 • Bezpieczeństwo w łańcuchu chłodniczym
 • Niezależnie od tego, czy chcesz transportować mrożonki, produkty mięsne, pieczywo, ryby, farmaceutyki czy też świeże towary o neutralnej temperaturze pokojowej, takie jak owoce lub warzywa, w naszym asortymencie znajdziesz odpowiednie płyty eutektyczne do każdego celu

Kontener termiczny Isotec® TBX do różnych zastosowań

Kontener termiczny GEBHARDT nadaje się do zastosowania w wielu gałęziach przemysłu i może być używany wszędzie tam, gdzie transportowane są towary łatwo psujące się lub wrażliwe na temperaturę.

Towary świeże i mrożone

Kontener termiczny GEBHARDT do transportu świeżych i mrożonych towarów w handlu detalicznym

Transport mięsa, ryb i owoców morza oraz pieczywa dla handlu hurtowego z bezpiecznym łańcuchem chłodniczym

Masarnie, piekarnie, hurtownie rybne i gastronomia

Kontener termiczny GEBHARDT do transportu w handlu hurtowym

Oszczędzaj pieniądze używając pojemnika termicznego zamiast suchego lodu do transportu żywności

Transport suchego lodu

Kontener termiczny GEBHARDT do transportu suchego lodu

Isotec® TBX - kontener termiczny dla liderów rynku w Twojej branży

Z uwagi na nasze 190-letnie doświadczenie w produkcji nośników ładunku jesteśmy dumni z tego, że mamy u swego boku silnych partnerów i renomowanych klientów.

Pan Koch SAL Germany GmbH

Jako firma rodzinna SAL GmbH specjalizujemy się i posiadamy certyfikaty w naprawie kontenerów termicznych. Jako usługodawca od wielu lat współpracujemy z firmą GEBHARDT Logistic Solutions GmbH. Nowa generacja pojemników termicznych Isotec® TBX firmy GEBHARDT imponuje łatwością naprawy. Bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy powiedzieć, że GEBHARDT opracował Isotec® TBX, kontener termiczny, który dzięki innowacyjnej konstrukcji może wspierać procesy logistyczne w wielu branżach.

Wszystkie z * zaznaczone pola są obowiązkowe.

Ochrona danych*
Prosimy dodać 7 i 1.

Kontakt bezpośredni - Twoje osoby kontaktowe w GEBHARDT Logistic Solutions

Czy masz pytania dotyczące kontenera termicznego GEBHARDT lub chciałbyś uzyskać indywidualną poradę? Zapraszamy do kontaktu z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji

Dariusz Hejduk Sales Manager

Akcesoria do kontenera termicznego Isotec TBX

Pojemnik izolowany GEBHARDT jest opcjonalnie dostępny z różnymi akcesoriami i opcjami wyposażenia!

Może Cię również zainteresować

Te produkty mogą być interesujące również dla Ciebie!

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące kontenera termicznego GEBHARDT

Dlaczego kontener termiczny GEBHARDT?

Nasz innowacyjny i dobrze przemyślany kontener termiczny jest najlżejszy w swoim rodzaju i przekonuje w użytkowaniu dzięki wyjątkowo niskiej wadze i ergonomicznemu kształtowi wszystkich uchwytów. Z ekonomicznego i ekologicznego punktu widzenia nasz pojemnik wielokrotnego użytku został zaprojektowany tak, aby mógł być efektywnie wykorzystywany przez wiele lat.

Do jakich zakresów temperatur i produktów nadaje się Isotec TBX?

Nasz pojemnik jest odporny na (prawie) wszystkie zakresy temperatur. Możesz przewozić zarówno świeże produkty, takie jak np.  owoce czy warzywa, jak i mrożonki. Oprócz towarów świeżych i mrożonych nasz  kontener termiczny jest również wykorzystywany w rzeźniach, piekarniach, hurtowniach rybnych, cateringu oraz do transportu suchego lodu. Produkty medyczne, które wymagają transportu w warunkach chłodniczych, mogą być bez problemu transportowane przy użyciu Isotec® TBX. Obszary zastosowań są tak różnorodne, ponieważ nasz kontener termiczny GEBHARDT przekonuje jakością i łatwością obsługi.

Jakie rozmiary skrzynek można transportować?

Standardowe pojemniki typu euronorm (np. E1, E2, E3) mogą być bez problemu transportowane we wszystkich wariantach wielkości TBX. W naszej nowej generacji kontenerów rozmiar wanny został ponownie zoptymalizowany, aby ułatwić naszym klientom obsługę i zwiększyć efektywność procesów transportowych. Wewnętrzny rozmiar kontenera jest dostosowany do powszechnie stosowanych rozmiarów skrzyń, co umożliwia bezpieczny i efektywny transport Twoich towarów.

Jakie kolory są dostępne dla kontenera termicznego? Czy mogę wkomponować w projekt logo mojej firmy?

Standardowo nasz Isotainer jest produkowany w kolorze niebieskim. Oczywiście możemy również spełnić Twoje specjalne życzenia kolorystyczne i dostosować zewnętrzną powłokę kontenera do barw Twojej firmy. Chcesz umieścić swoje logo na pojemniku termoizolacyjnym? Nie ma problemu! Wyprodukujemy Twój pojemnik zgodnie z Twoją identyfikacją wizualną.

Jakie są dostępne różne wanny lub warianty wyposażenia wnętrza pojemników termoizolacyjnych?

W przypadku naszego kontenera termicznego GEBAHRDT nie ma żadnych ograniczeń w zakresie elastyczności. Jeśli zdecydujesz się na kontener termiczny firmy Gebhardt z chłodzeniem eutektycznym, szyny ślizgowe do mocowania płyt eutektycznych są niemal niezbędne. Stabilne szyny ślizgowe wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo znajdują się w górnej części naszych kontenerów izotermicznych i mogą pomieścić do 6 płyt eutektycznych. Jeśli zdecydujesz się na użycie dna pośredniego dla płyt eutektycznych, jest ono wstawiane w górnej części pojemnika i służy do przechowywania płyt eutektycznych w połączeniu z chłodzeniem eutektycznym. Ten typ dna wsuwanego nie stanowi kolejnego poziomu składowania, lecz służy jedynie do przechowywania płyt eutektycznych. Nasze kontenery termiczne można chłodzić za pomocą płyt eutektycznych lub suchego lodu. Jeśli w procesach logistycznych zrezygnujesz z chłodzenia eutektycznego i postawisz na chłodzenie suchym lodem, ta półka pośrednia do suchego lodu jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Kolejna wsuwana półka do podtrzymywania ładunku może służyć jako dodatkowy poziom załadunku. W zależności od wielkości pojemnika, w jego wnętrzu znajdują się tace z wieloma poziomami załadunku.

Jak przyjazne w naprawie są kontenery termiczne?

Ponieważ nasze kontenery termiczne są użytkowane przez wiele lat, ważne jest dla nas, abyśmy mogli zagwarantować, że nasze kontenery termiczne są łatwe w naprawie. Naszym klientom oferujemy 24 miesięczną gwarancję na zakupione kontenery. Jednak ze względu na stabilną konstrukcję poważne uszkodzenia zdarzają się niezwykle rzadko. Jeśli mimo to wystąpią drobne problemy z kontenerem, wszelkie naprawy zostaną wycenione w ciągu kilku dni. Dzięki indywidualnym połączeniom spawanym i śrubowym wiele elementów można łatwo wymienić. Naszym priorytetem jest szybkie i zorientowane na klienta rozwiązanie problemu.

Jak czyścić kontener termiczny?

Czyszczenie naszego kontenera jest bardzo nieskomplikowane. Czy to ręcznie, czy też za pomocą myjki wysokociśnieniowej lub automatycznej linii myjącej, nasze Isotainer umożliwia usunięcie osadów ochronnych bez większego wysiłku. Optymalnym środkiem czyszczącym dla naszego kontenera jest CF315 firmy Calvatis. Ułatwia on usuwanie osadów, a jednocześnie wanna kontenera nie jest narażona na uszkodzenia i nie wykazuje żadnych zmian optycznych nawet po kilku czyszczeniach. Wnikanie wody do warstwy izolacyjnej jest uniemożliwione dzięki unikalnej konstrukcji pojemnika.

Jak długi jest czas transportu przy bezpiecznym łańcuchu chłodniczym? Czy oferowane są rozwiązania służące do trackingu (śledzenia)?

Czas chłodzenia zależy od różnych czynników i nie może być podany jako ogólnikowa zasada. Właściwości produktu, poziom napełnienia i wstępne schłodzenie kontenerów mają decydujący wpływ na czas chłodzenia. Chętnie skorzystamy z Twoich informacji, aby stworzyć kalkulację krzywej temperatury dostosowaną do Twoich potrzeb i omówimy ją z Tobą. Częste i długotrwałe otwieranie drzwi podczas transportu ma wpływ na temperaturę w kontenerze. Inteligentne rozwiązanie trackingowe firmy 4smartlogisticsumożliwia rejestrowanie otwarć drzwi i dokumentowanie wynikających z tego krzywych temperatur.  Idealny sposób na cyfrową i bezproblemową rejestrację danych w celu analizy i optymalizacji procesów logistycznych

W jaki sposób i jak długo należy wstępnie schładzać kontenery termiczne?

Okres czasu, przez jaki należy wstępnie schładzać nasz kontener termiczny zależy od towaru, który chcemy przewozić. W obszarze produktów świeżych temperatura wynosi od 0°C do 2°C, w obszarze mrożonek od -21°C do -25°C. Zalecamy naszym klientom czas chłodzenia wstępnego wynoszący 12-20 godzin, aby spełnić wysokie standardy jakości ich produktów. W kontenerze termicznym GEBHARDT możesz transportować towary do 24h z zachowaniem bezpiecznego łańcucha chłodniczego - dajemy na to naszą obietnicę świeżości!

Jakie są zalety płyt eutektycznych w porównaniu do suchego lodu?

Nasze płyty eutektyczne pozwalają na zaoszczędzenie wysokich kosztów związanych z użyciem suchego lodu. Płyty eutektyczne są wielokrotnego użytku i niedrogie w zakupie. Potencjał oszczędności w porównaniu do suchego lodu zadziwi Cię! Nasze płyty eutektyczne różnią się temperaturą topnienia i wielkością i dlatego mogą być stosowane w szerokim zakresie aplikacji w logistyce chłodniczej.

Jak działają płyty eutektyczne? Skąd wiadomo, ile płyt eutektycznych należy użyć podczas transportu z bezpiecznym łańcuchem chłodniczym?

Poniżej znajduje się krótkie objaśnienie tej funkcji: Płyty eutektyczne muszą być głęboko zamrożone przed ich użyciem. Należy zauważyć, że wydajność chłodnicza jest osiągana tylko wtedy, gdy płyty są całkowicie przemrożone. Podczas zamrażania płyta eutektyczna magazynuje energię zimna. Zimno jest stale uwalniane podczas transportu i w ten sposób opóźnia wzrost temperatury wewnątrz pojemnika termicznego. Twoje towary pozostają dłużej świeże i możesz je transportować w bezpiecznym łańcuchu chłodniczym aż do osiągnięcia temperatury granicznej. Dzięki kontenerom termicznym GEBHARDT gwarantujemy utrzymanie bezpiecznego łańcucha chłodniczego do 24h. W celu ustalenia dokładnej liczby płyt eutektycznych dla Twojego zastosowania oraz odpowiedniego czasu transportu, nasi specjaliści ds. termiki chętnie przeprowadzą indywidualną analizę termiczną.

Jak długo płyty eutektyczne muszą być zamrożone?

Czas zamrażania zależy od temperatury topnienia płyty eutektycznej i temperatury zamrażania. W zależności od temperatury, czas zamrażania może wynosić od 15 do 21 godzin. Na przykład, płyta eutektyczna o temperaturze topnienia -21°C potrzebuje 19 godzin, aby przemarznąć w temperaturze -26°C. Ogólnie zalecamy, aby zawsze wybierać temperaturę zamrażania o co najmniej 5°C niższą od temperatury topnienia płyty eutektycznej.

Jakie akcesoria są dostępne dla kontenera termicznego?

Nasze kontenery termiczne mogą być w każdej chwili wyposażone lub doposażone w dodatkowe akcesoria. Oprócz szyn ślizgowych do mocowania płyt eutektycznych oferujemy również indywidualne półki pośrednie do zawieszania ładunku, do mocowania płyt eutektycznych lub do chłodzenia suchym lodem. Opcjonalnie można zamówić kontener z wanienką z wsuwanymi rowkami i w ten sposób wykorzystać półki pośrednie. Ponadto jako akcesoria można zamówić torbę na zamówienia, dodatkowy uchwyt do ciągnięcia i podnoszenia lub zewnętrzny termometr do odczytu temperatury wewnętrznej.

Jakie certyfikaty posiada kontener termiczny dla procesów logistycznych i co oznaczają certyfikaty takie jak ATP lub HACCP dla transportu żywności?

Procesy produkcyjne oraz sam kontener termiczny są regularnie certyfikowane przez zewnętrzny instytut badawczy naszego partnera DNVGL zgodnie z wymaganiami ATP i wytycznymi HACCP. Gwarantuje to, że możesz bezpiecznie używać naszych izotainerów do transportu zapakowanej i nie zapakowanej żywności. Dzięki naszym kontenerom termicznym GEBHARDT żywność jest transportowana bezpiecznie i z zachowaniem wysokich standardów jakości.