Kontenery na kółkach firmy GEBHARDT

Dzięki kontenerom rolkowym GEBHARDT utrzymujemy Państwa procesy logistyczne w ruchu!

Kontenery na kółkach firmy GEBHARDT

Skorzystajcie Państwo z naszych zwrotnych, lekkich i ergonomicznych pojemników rolkowych do transportu, magazynowania lub komisjonowania i przekonajcie się o jakości naszych nośników ładunku. Firma GEBHARDT jako producent kontenerów rolkowych produkuje kontenery "Made in Germany", aby w możliwie najlepszy sposób wspierać Państwa procesy logistyczne. Kontenery rolkowe znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i zwiększają wydajność naszych klientów na całym świecie. Pojemniki mogą być w handlu detalicznym lub hurtowym, a także w piekarniach czy masarniach. Wszystkie kontenery rolkowe firmy GEBHARDT mogą być łatwo dostosowane do kolorów firmowych i logo klienta. Przekonajcie się Państwo o zaletach. Chętnie doradzimy  Państwu indywidualnie!

Umów się na konsultację

Twoje korzyści w skrócie

 • Wysoka stabilność
 • Ergonomiczna obsługa
 • Nadające się do recyklingu
 • Do transportu i magazynowania lub jako wózek do kompletacji zamówień
 • Niska masa własna
 • Długa żywotność
 • Może być produkowany zgodnie z tożsamością wizualną naszych klientów
 • Łatwe do czyszczenia
 • Ekonomiczne użytkowanie
Wózek jest przeznaczony do użytku w handlu detalicznym lub jako pojemnik magazynowy z lekką plastikową paletą i wstawianymi ściankami.

Łatwa obsługa

Kontenery rolkowe GEBHARDT "RBX" charakteryzują się niską masą własną przy maksymalnej stabilności. W naszych pojemników wbudowane kółka obrotowe i stałe umożliwiają łatwą i ergonomiczną obsługę i mogą być stosowane uniwersalnie jako pojemniki transportowe, magazynowe lub do komisjonowania Państwa towarów. W celu wsparcia procesów w intralogistyce wszystkie kontenery rolkowe firmy GEBHARDT nadają się do zastosowania w technice przenośnikowej. Kontenery GEBHARDT znajdują zastosowanie we wszystkich dziedzinach. Czy to jako pojemniki magazynowe, czy w handlu detalicznym. Nasze pojemniki rolkowe z lekką paletą z tworzywa sztucznego i ocynkowanymi lub malowanymi proszkowo ściankami przekonują naszych klientów na całym świecie swoją łatwością obsługi. Zapytaj teraz!

 • Niewielki ciężar własny kontenera rolkowego
 • Do transportu i magazynowania lub jako wózek do kompletacji zamówień

Zapytaj teraz

Maksymalna zmienność procesów logistycznych

Bogate wyposażenie dodatkowe kontenerów rolkowych firmy GEBHARDT zapewnia maksymalną zmienność procesów logistycznych. Kontenery rolkowe można w każdej chwili rozbudować, co pozwala elastycznie reagować na zmieniające się zastosowania i znajdować rozwiązania transportowe. Bez konieczności zakupu nowych pojemników, mogą Państwo skorzystać z bogatego wyposażenia dodatkowego i konstrukcji naszych pojemników rolkowych. Dodatkowo można dokupić oddzielnie dostępne półki pośrednie, ściany boczne i tylne, palety dolne lub pasy.

Aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdego obszaru zastosowania, do kontenerów rolkowych dostępne są dodatkowe ściany tylne i boczne

Oddzielnie dostępne ściany tylne i boczne

Aby móc elastycznie reagować na procesy logistyczne i znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdego obszaru zastosowania, nasze kontenery rolkowe można w każdej chwili wyposażyć w dodatkową ścianę tylną lub boczną.

 • ü  Dostępny dodatkowo panel tylny lub panel boczny
W celu zapewnienia większej elastyczności, do naszych mobilnych kontenerów dostępne są dodatkowe półki pośrednie.

Półka pośrednia dostępna oddzielnie

Oprócz dodatkowo dostępnych paneli tylnych i bocznych, można również dokupić półki pośrednie do naszych kontenerów mobilnych "RBX". Dla większej elastyczności w obszarach zastosowań!

 • ü  Półka pośrednia dostępna dodatkowo
Półki z tworzywa sztucznego są dostępne oddzielnie do pojemnika na rolki

Oddzielnie dostępna paleta podstawowa

Dostępne dodatkowo półki z tworzywa sztucznego wykonane są w 100% z tworzywa nadającego się do recyklingu.

 • Dostępna również paleta podstawowa w 100% nadająca się do recyklingu
Do zabezpieczenia ładunku oferujemy dodatkowo pasy tekstylne lub gumowe

Pasy dostępne oddzielnie

W celu zabezpieczenia ładunku oferujemy również pasy tekstylne lub gumowe jako dodatkowe wyposażenie w naszym asortymencie.

 • Dodatkowo dostępne są pasy tekstylne lub gumowe
Specjalnie zaprojektowane ściany boczne rollkontenera oszczędzają kosztowną przestrzeń ładunkową przy zwrocie pustych opakowań.

Oszczędność miejsca i możliwość umieszczenia w gniazdach

Dzięki specjalnie zaprojektowanym ścianom bocznym, kontenery rolkowe firmy GEBHARDT "Rocotec" mogą być układane w stosy do trzech pięter, tzn. umieszczone w gniadach. Wykorzystaj tę zaletę w swoich procesach logistycznych i zaoszczędź kosztowną przestrzeń ładunkową na ciężarówce przy zwrocie pustych kontenerów lub  miejscea do 75% w przestrzeni magazynowej.

 • Można je układać w stos lub zagnieżdżać na 4 wysokościach
 • Oszczędność miejsca do 75% w magazynie lub na ciężarówce

Zapytaj teraz

Kontener na kółkach posiada cztery stałe ściany boczne do zabezpieczenia towaru

Nasze bezpieczne kontenery rolkowe z funkcją antykradzieżową

Transport lub składowanie wartościowych towarów wysokiej jakości wymaga bezpiecznego kontenera rolkowego z funkcją zabezpieczenia przed kradzieżą. Metalowy kontener "Secutec" na kółkach posiada cztery stałe ściany boczne i może być zamykany w celu zabezpieczenia towaru. Ocynkowane metalowe ścianki chronią pojemnik siatkowy przed rdzą i zwiększają jego żywotność. Metalowy pojemnik firmy GEBHARDT na kółkach - z BEZPIECZEŃSTWEM to dobry wybór!

 • Zabezpieczenie przed kradzieżą
 • Pojemniki metalowe ocynkowane

Zapytaj teraz

Wózki rolkowe do perfekcyjnego transportu skrzynek lub pudeł w formacie EURO

Wózki firmy GEBHARDT - korzystne rozwiązanie do transportu pudeł lub skrzyń w formacie EURO.

Małe wózki z tworzywa sztucznego firmy GEBHARDT są idealne do transportu pudeł lub skrzynek w formacie EURO. Te wózki są bardzo zwrotne i oszczędzają miejsce. One są dostępne w wersji pół- i ćwierć palety i wykonane są w 100% z plastiku podlegającego recyklingowi. Gdy wózek nie jest używany, można go bezpiecznie i oszczędzając miejsce układać w stosy dzięki wbudowanym w plastikową podstawę wgłębieniom na koła. Nasze wózki transportowe znajdują zastosowanie głównie w handlu detalicznym i hurtowym, ale także w wielu aspektach wspierają procesy logistyczne w zakładach mięsnych czy piekarniach. Pozwólcie Państwo, aby nasi eksperci od kontenerów rolkowych doradzili Państwu i zwiększyli efektywność Państwa procesów logistycznych!

 • Dostępne są pół- i ćwierć  palety
 • Wykonane w 100% z plastiku nadającego się do recyklingu

Zapytaj teraz

Stabilny i wytrzymały metalowy pojemnik na rolkach dla Twojej logistyki

Stabilne, wytrzymałe metalowe pojemniki na rolkach

Metalowe kontenery rolkowe "A-Frame" firmy GEBHARDT zabezpieczają Państwa towary dzięki dodatkowej, zintegrowanej ścianie tylnej i charakteryzują się stabilną, spawaną konstrukcją. W celu zapewnienia trwałości kontenerów rolkowych i ochrony ich powierzchni, wszystkie powierzchnie metalowe są ocynkowane. Wielką zaletą kontenerów na kółkach jest to, że można zagnieździć kilka kontenerów jeden w drugim, aby zaoszczędzić miejsce. Wykorzystaj zalety naszych stabilnych i trwałych metalowych kontenerów rolkowych również w swojej logistyce i pozwól nam doradzić Ci bez zobowiązań!

 • Stabilna konstrukcja spawana z wbudowaną ścianą tylną
 • Galwanizowane powierzchnie metalowe

Zapytaj teraz

A-Frame light

Nasz zoptymalizowany pod względem wagi pojemnik na rolkach metalowych

Metalowe kontenery rolkowe "A-Frame light" firmy GEBHARDT przekonują niewielkim ciężarem własnym oraz lekką, ergonomiczną i jednocześnie stabilną konstrukcją metalową. Metalowa powierzchnia pojemników jest ocynkowana, co zapewnia długą żywotność rolek transportowych. Nieużywane oświetlenie A-Frame można również zagnieździć, oszczędzając cenną przestrzeń ładunkową i magazynową. Przekonajcie się Państwo do naszych lekkich i ergonomicznych pojemników na kółkach!

 • Zbiornik o zoptymalizowanej masie
 • Galwanizowane powierzchnie metalowe

Zapytaj teraz

Oferujemy nie tylko standardy, ale również indywidualne rozwiązania i możliwość rozwoju marki firmy

Aby jak najlepiej wspierać Państwa procesy logistyczne, produkujemy nasze kontenery rolkowe również w specjalnych wymiarach.

 • Inne wymiary możliwe na zamówienie

Chcesz, aby na naszych pojemnikach znalazły się kolory Twojej firmy lub znak firmowy? Nie ma problemu!

 • Możliwy branding korporacyjny

Wymiary

  Podstawowe wymiary   Wysokości użytkowe ładunek
RBX 670 x 815 mm
720 x 815 mm
  1.350 mm
1.450 mm
1.500 mm (tylko Rocotec)
inne wysokości na zamówienie
500 kg
Secutec 720 x 815 x 1.849 mm   1.602 mm 500 kg
Dolly 400 x 600 mm
600 x 800 mm
Ćwiartka Dolly
Pół dolly
  250 kg
450 kg
A-Frame 811 x 720 x 1.805 mm     450 kg
A-Frame light 796 x 700 x 1767 mm     500 kg

Kontenery na kółkach firmy GEBHARDT - Kontener rolkowy dla liderów rynku w Twojej branży

Z uwagi na nasze 190-letnie doświadczenie w produkcji nośników ładunku jesteśmy dumni z tego, że mamy u swego boku silnych partnerów i renomowanych klientów.

Kontakt bezpośredni - Twój kontakt w GEBHARDT Logistic Solutions

Masz pytania dotyczące kontenerów na kółkach GEBHARDT lub potrzebujesz indywidualnej porady? Proszę skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji

Dariusz Hejduk Sales Manager
Nico Hoffmann Head of Sales

Wszystkie z * zaznaczone pola są obowiązkowe.

Ochrona danych*
Jaka jest suma 5 i 2?

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące kontenerów na kółkach firmy GEBHARDT

Jakie są zalety pojemników na rolkach firmy GEBHARDT z tworzywa sztucznego w porównaniu z pojemnikami na rolkach metalowych?

Zalety plastikowych pojemników na rolkach:

 • Bez ostrych krawędzi
 • Łatwe czyszczenie
 • Nie tworzy się rdza
 • Niski poziom hałasu
 • Bezpieczne dla żywności
 • Nadające się do recyklingu
 • Duża ładowność
 • Niewielki ciężar
 • Łatwa obsługa
 • Możliwość wyboru koloru według życzenia klienta lub wytłoczenia nazwy na gorąco

O naszym produkcie Rocotec: Czy układanie w stos wymaga dużego wysiłku, gdy jest pusty?

Umieszczenie w gniadzach lub układanie w stosy jest możliwe w krótkim czasie i bez większego wysiłku.

Czy kontenery rolkowe nadają się do systemów przenośnikowych?

Tak, wszystkie nasze płyty rolkowe są zaprojektowane tak, aby nadawały się do systemów przenośnikowych.

Możecie Państwo również zlecić producentowi instalacji przetestowanie naszych płyt pod kątem przydatności do użycia.

Czy kontenery rolkowe firmy GEBHARDT z tworzywa sztucznego wytrzymują obciążenie użytkowe do 500 kg?

Tak, dzięki szczególnie stabilnej konstrukcji naszej palety z tworzywa sztucznego można bez problemu udźwignąć do 500 kg.

Czy mogę dostosować kolory podstawy plastikowej i ścianek do moich indywidualnych potrzeb?

Zarówno kolory palety, jak i kolory ścian można oczywiście dostosować do Państwa życzeń.

Czy do kontenerów na kółkach można zamontować różne rodzaje kół?

Oczywiście. Nasz asortyment obejmuje koła z różnych materiałów i o różnych średnicach. W zależności od przeznaczenia i zastosowania chętnie doradzimy Państwu w sprawie poszczególnych wariantów kół. Możliwe są szczególnie ciche koła, jak również koła do stosowania w zimnych pomieszczeniach.

Może Cię również zainteresować

Te produkty mogą Cię również zainteresować!