Cyfrowe procesy produkcyjne

Czas rzeczywisty i prędkość

Wszystkie procesy tworzenia wartości są stale ulepszane poprzez rezerwację w czasie rzeczywistym. Wykorzystanie mediów cyfrowych, oprócz zastosowania nowoczesnych technologii i systemów produkcyjnych, pozwala nam na konkurencyjną produkcję produktów i zagwarantowanie jasno określonych standardów jakości.

Automatyka i robotyka

Precyzja w części indywidualnej

Precyzyjna i częściowo zautomatyzowana produkcja poszczególnych części i zespołów jest naszym kluczem do wydajnych i skutecznych kroków tworzenia wartości. W naszych fabrykach przetwarzamy kompozyty z drewna, metalu i tworzyw sztucznych i wykorzystujemy je do produkcji nośników ładunku wielokrotnego użytku do różnych zastosowań specyficznych dla klientów.

Inwestycja we własne lokalizacje

Przemysł 4.0

Inwestujemy w sposób zrównoważony we własnych lokalizacjach i stale rozwijamy nasze kluczowe kompetencje w dziedzinie technologii, systemów produkcyjnych i procesów. Wielu znanych partnerów w przemyśle i handlu zaufało naszej stabilności od dziesięcioleci, nie tylko w krytycznych czasach.

Projektujemy procesy logistyczne jutra

Napędza nas ciągły rozwój

Jako lider rynku w branży logistycznej aktywnie pomagamy kształtować procesy logistyczne jutra. 190 lat know-how i doświadczenia pozwalają nam zrozumieć i rozwijać procesy logistyczne w branży

Innowacje nas napędzają

Rozwijamy inteligentne nośniki ładunku jutra

Dzięki inteligentnym nośnikom ładunku kształtujemy branżę logistyczną jutra. We współpracy z naszą spółką zależną 4smartlogistics GmbH oferujemy naszym klientom inteligentne nośniki ładunku z kontrolą statusu w czasie rzeczywistym.

4smartlogistics GmbH

 • Analiza procesu i porady

  Analiza procesu i porady

  Kompetencje i know-how od 190 lat

  Postrzegamy siebie jako osoby rozumiejące procesy i konsultantów procesów logistycznych. Wnikamy w istniejący system, aby go zrozumieć i znaleźć odpowiednie dźwignie optymalizacji. Partnerska relacja z naszymi klientami pomaga nam uwzględnić interfejsy upstream i downstream w naszej analizie i uzyskać całościowy obraz.

 • Kompetencje rozwojowe

  Kompetencje rozwojowe

  Rozwój i budowa z jednego źródła

  Nasi klienci są w pełni wspierani i niezawodnie towarzyszeni przez cały proces rozwoju. Począwszy od tworzenia koncepcji w trybie 2D lub 3D, poprzez konstrukcje kontenerów, prototypy, przedseryjne lub seryjne próbki awarii, aż po seryjne nośniki ładunku, jesteśmy doświadczonym partnerem w zakresie złożonych wymagań dotyczących rozwiązań.

 • Centrum testowo-technologiczne

  Centrum testowo-technologiczne

  Dla niezmiennie wysokiej jakości naszych produktów

  Egzaminy i testy w wewnętrznym Centrum Testów i Technologii (TTC) są podstawą większego bezpieczeństwa w procesach logistycznych. W celu zapewnienia wysokiej jakości naszych produktów cały proces produkcyjny jest stale analizowany. Współpracujemy z oficjalnymi instytucjami, takimi jak TÜV. Wyniki są dokumentowane w raportach z badań i certyfikatach.

  Dowiedź się więcej

 • Technologia produkcji

  Technologia produkcji

  Opieramy się na zdigitalizowanych procesach

  W naszych fabrykach przetwarzamy kompozyty z drewna, metalu i tworzyw sztucznych i wykorzystujemy je do produkcji nośników ładunku wielokrotnego użytku do różnych zastosowań specyficznych dla klientów. Nowoczesne zaplecze produkcyjne i technologie są warunkiem koniecznym do wytwarzania konkurencyjnych produktów i zagwarantowania jasno określonych standardów jakości.

  Dowiedź się więcej

News

Paletten-Möbel-Aktion

Paletten-Möbel-Aktion an der Johann-Brunner-Mittelschule Wir freuen uns sehr, dass wir gemeinsam mit der Mittelschule in Cham das …

Kontynuuj czytanie

Zwischen Platine und Lötkolben

An den vergangenen sechs Montagnachmittage hatten 18 Schülerinnen und Schüler des Joseph-von-Fraunhofer-Gymnasiums beim Wahlkurs …

Kontynuuj czytanie

Girls' Day bei Gebhardt

20 Teilnehmerinnen der Realschule Bad Kötzting zu Gast bei GEBHARDT zum Girls' Day

Kontynuuj czytanie

GEBHARDT auf der LogiMAT und in der LogiMAT Daily Presse

GEBHARDT präsentiert ein breites Produktspektrum auf der LogiMAT 2024 und erscheint mit dem Thermobehälter in der LogiMAT Daily.

Kontynuuj czytanie

GEBHARDT auf der Modex in Atlanta

GEBHARDT stellt Produkte für Food and Retail auf der Modex in Atlanta aus.

Kontynuuj czytanie

Hochrangige EU-Delegation besucht GEBHARDT in Cham

Vertreter aus Politik und Industrie diskutierten zusammen über die Auswirkungen der geplanten EU-Verordnung (PPWR).

Kontynuuj czytanie

Spende an "Helfer vor Ort" für ein neues Einsatzfahrzeug

Wir freuen uns sehr, dass wir die “Helfer vor Ort” Gossersdorf mit 1.000 € für ihr neues Einsatzfahrzeug unterstützen konnten.

Kontynuuj czytanie

1. Ausbildungstag 2023

Wir haben uns sehr gefreut, dass am vergangenen Freitag zehn Nachwuchskräfte ihren Weg in die Berufswelt bei uns begonnen haben.

Kontynuuj czytanie

Logistiknachrichten

In den Logistik Nachrichten gibt es einen neuen spannenden Artikel, der die Möglichkeit zur industriellen Behälterreinigung für …

Kontynuuj czytanie