Magazyn wysokiego składowania na palety systemowe

Nośniki ładunków firma GEBHARDT do zautomatyzowanych magazynów wysokiego składowania.

Przemyślane i bezpieczne dla procesu nośniki ładunków. Nośniki ładunków firma GEBHARDT są idealne dla Państwa zautomatyzowanych procesów.

Palety systemowe firma GEBHARDT dla w pełni i częściowo zautomatyzowanych magazynów wysokiego składowania

Jesteśmy siłą napędową automatyzacji logistyki i oferujemy Państwu przemyślane rozwiązania, które rozszerzą możliwości składowania w Państwa zautomatyzowanym magazynie wysokiego składowania. Palety systemowe i platformy firma GEBHARDT otwierają zupełnie nowe możliwości, daleko odbiegające od dotychczasowych standardów. Jako producent wysokiej jakości produktów zapewniamy płynność procesów dzięki szczególnej dokładności wymiarowej, nośności i ugięciu. Nie masz pewności, czy Twoje produkty kwalifikują się do sprzedaży? Oferujemy Państwu szereg sprawdzonych rozwiązań. Dowiedz się więcej o nośnikach ładunku GEBHARDT dla zautomatyzowanych magazynów wysokiego składowania i znajdź odpowiednią paletę specjalną dla swojej aplikacji.

Umów się na konsultację

Twoje korzyści w skrócie

 • Dokładność wymiarowa
 • Wysoka nośność
 • Niskie ugięcie
 • Stabilny system wielokrotnego użytku
 • Odpowiednie dla automatyki i techniki przenośnikowej
 • Indywidualne projekty
 • Konfigurowalne rozwiązania
palecie do dużych obciążeń

Zwiększone obciążenia wymagają inteligentnych rozwiązań

Czy mają Państwo specjalne wymagania dotyczące obciążenia i ugięcia w swoim magazynie? W zależności od obciążenia szybko wyczerpuje się zwyczajowe ograniczenie do 1000 kg na przestrzeń magazynową. Problemem staje się albo statyka, albo ugięcie. Dzięki naszej palecie do dużych obciążeń rozwiązujemy ten problem logistyczny, ponieważ nośniki ładunków firma GEBHARDT są szczególnie wytrzymałe i dostosowane do Państwa wymagań. Dzięki inteligentnej kombinacji technik łączenia, takich jak nity i zastosowanie materiałów o wysokiej wytrzymałości, takich jak twarde drewno w połączeniu z metalowymi elementami, osiągamy niezbędną stabilność naszych specjalnych palet. Produkty i wymagania są testowane i weryfikowane w naszym wewnętrznym centrum testowym. Rezultatem są oszczędne rozwiązania o długiej żywotności. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i zapytaj o nasze indywidualne palety systemowe bez zobowiązań!

 • Palety o wysokiej stabilności i nośności
 • Indywidualne rozwiązania specjalnie dla Państwa potrzeb

Zapytaj teraz

palette-143-desktop.jpg
palette-143-tablet.jpg
palette-143-mobil.jpg

Bezpieczne dla procesu nośniki ładunku zapewniają bezproblemową pracę

Nikt nie potrzebuje zakłóceń w pracy. Robimy wszystko, aby Państwa zautomatyzowane procesy przebiegały płynnie i z dużą prędkością oraz aby uniknąć przestojów. Palety i platformy systemu GEBHARDT są dostarczane z powierzchniami jezdnymi z twardego drewna o niskiej ścieralności, aby zminimalizować zanieczyszczenia w systemie przenośnikowym. Nasze strugane powierzchnie zapewniają nie tylko mniej odprysków, ale także płaskie i równe powierzchnie oraz kontury. Suszenie i nitowanie zapewniają wysoką i trwałą stabilność wymiarową naszych palet czterokierunkowych. Dzięki temu powstają prawie bezproblemowe nośniki ładunków o długim okresie użytkowania. W krótkim czasie daje to korzyści ekonomiczne w porównaniu z innymi paletami euro. Przekonajcie się Państwo o zaletach naszych palet systemowych!

 • Palety z drewna twardego o niskiej ścieralności
 • Jednolite powierzchnie i kontury

Zamów teraz

palette-168-desktop.jpg
palette-168-tablet.jpg
palette-168-mobil.jpg

Konfigurowalne standardy i wersje dostosowane do potrzeb klienta

Know-how i doświadczenie z kilkudziesięciu lat stosowania w różnych procesach i okolicznościach jest zawarte w naszym konfiguratorze palet. Inteligentne rozwiązania dla etykiet z kodami kreskowymi oraz inne przemyślane rozwiązania są tutaj w pełni zintegrowane. Chętnie skonfigurujemy odpowiednie dla Państwa rozwiązanie logistyczne. Po podaniu kilku podstawowych danych, w bardzo krótkim czasie stworzymy dla Państwa wstępny projekt. Po uzgodnieniu z klientem możliwe są również tematy specjalne i indywidualne projekty.

 

Zapytaj bez zobowiązań i wykorzystaj różnorodne możliwości zastosowania palet systemowych firma GEBHARDT® na podstawie konfigurowalnych i sprawdzonych standardów!

Zapytaj teraz!

Z paletami nośnymi

Z paletami nośnymi firma GEBHARDT można automatycznie transportować prawie każdy ładunek.

Sprawimy, że Twój ładunek będzie można przetransportować! Czy to nieodpowiednie palety jednokierunkowe, czy też towary wielkogabarytowe o nieodpowiednich konturach - znajdziemy rozwiązanie. Dzięki paletom nośnym firma GEBHARDT, opracowanym specjalnie dla Państwa aplikacji, można bez problemu zintegrować kontenery rolkowe z systemami automatycznymi. Wytrzymałe i stabilne palety nośne są przystosowane do powszechnie stosowanych technik przenośnikowych oraz maszyn magazynowych i mogą być bez problemu uwzględnione w planowaniu magazynu. Przekonajcie się Państwo do naszych przemyślanych palet transportowych i skorzystajcie z większej elastyczności w procesach logistycznych!

 • Palety nośne opracowane specjalnie do Twoich zastosowań
 • Możliwe są również palety nośne do kontenerów rolkowych

Zapytaj teraz

Platformy

Platformy jako ekonomiczne rozwiązanie dla do specjalnych wymagań

Nasze produkty i projekty koncentrują się na Państwa procesach logistycznych! Ponad 190 lat doświadczenia i know-how w naszej branży umożliwia nam współpracę z Państwem przy wdrażaniu indywidualnych rozwiązań i produkcji nośników ładunku dla techniki przenośnikowej. Skorzystaj z zalet rozwiązań metalowych lub hybrydowych z drewna i metalu. Nasze platformy nadają się szczególnie do transportu dużych formatów, towarów wielkogabarytowych i ciężkich ładunków. Rama podstawowa może być modułowo rozbudowywana za pomocą kompatybilnych akcesoriów, takich jak kłonice lub nadbudowy i optymalnie zabezpieczać ładunek. W zależności od wersji może być on umieszczony bezpośrednio na skrzyni ładunkowej i nie wymaga dodatkowego miejsca.  Pozwól naszym ekspertom od nośników ładunku doradzić Ci i zaprojektować platformę wysokiego składowania dla technologii przenośników, która najlepiej wspiera Twoje procesy.

 • Palety systemowe wykonane z metalu lub rozwiązania hybrydowe z drewna i metalu
 • Nadaje się do dużych formatów, towarów wielkogabarytowych i dużych obciążeń

Zapytaj teraz

Paleta z rurowymi strzemionami

Paleta z rurowymi strzemionami dla większej elastyczności w procesach logistycznych

Opcjonalne wyposażenie naszych palet w nity drążone daje Państwu większą elastyczność w procesach logistycznych. Paleta może być używana jako konwencjonalna paleta systemowa lub z rurowymi strzemionami jako tzw. paleta z rurowymi strzemionami. System ten może być wielokrotnie składowany, co umożliwia alternatywne zastosowania. Strzemiona rurowe można po prostu wkładać i wyjmować w puste nity palety i w ten sposób szybko i bez narzędzi przezbroić paletę. Oprócz układania w stosy oferują one również możliwość stabilizacji ładunku, a tym samym bezpiecznego wprowadzenia go do magazynu. Chętnie przedstawimy Państwu podczas osobistej konsultacji pełen zakres możliwości i związane z tym zalety systemu strzemion rurowych.

 • Paleta systemowa ze strzemionami rurowymi
 • Możliwość wielokrotnego układania w stosy

Przekonaj się sam

Skrzynia ładunkowa firma GEBHARDT do zautomatyzowanych magazynów wysokiego składowania - certyfikowany kontener

Palety i tace systemowe firma GEBHARDT to trwałe i wolne od szkodników nośniki ładunku.

Certyfikat PEFC

Certyfikat PEFC zaświadcza, że drewno używane przez firma GEBHARDT pochodzi z legalnego źródła i zapewnia zrównoważoną gospodarkę leśną. Odpowiedzialne i zrównoważone pozyskiwanie surowców jest dla nas ważne!

 • Certyfikat ważny do 2024 r.
 • Produkty z drewna z certyfikatem PEFC
Certyfikat IPPC lub ISPM

W naszych certyfikowanych suszarniach możemy w sposób kontrolowany poddać obróbce termicznej Państwa produkty drewniane i skutecznie usunąć ewentualne szkodniki.

 • Na życzenie klienta możliwa jest obróbka drewna na podstawie certyfikatu IPPC lub ISPM

Kontakt bezpośredni - Państwa osoby kontaktowe w firmie GEBHARDT Logistic Solutions.

Czy mają Państwo pytania dotyczące nośników ładunku GEBHARDT dla zautomatyzowanych magazynów wysokiego składowania lub chcieliby Państwo zasięgnąć indywidualnej porady? Zapraszamy do kontaktu z nami!

Nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci

zdjęcie pracownika Chris Walther

Wszystkie z * zaznaczone pola są obowiązkowe.

Ochrona danych*
Prosimy obliczyć 7 plus 2.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące nośników ładunków firma GEBHARDT dla techniki magazynowej

Jak zapewniona jest jakość? 

Pojemniki są wielokrotnie monitorowane i testowane w trakcie i po produkcji przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości. Ponadto GEBHARDT posiada certyfikat jakości DIN ISO 9001 i prowadzi niezależną kontrolę produktów. 

Jak łatwe w naprawie są produkty? 

W zależności od konstrukcji zbiornika możliwe są różne sposoby naprawy.  

Czy produkty są poddane obróbce IPPC / ISPM 15? 

W zależności od wymagań klienta każdy pojemnik drewniany może być na życzenie poddany obróbce IPPC lub zgodnie z ISPM 15 w naszych wewnętrznych komorach suszarniczych.  

Firma GEBHARDT oprócz standardowych rozmiarów produkuje również kontenery dostosowane do potrzeb klienta. Chętnie zaprojektujemy dla Państwa indywidualny pojemnik. Prosimy o kontakt z naszym zespołem handlowym i umówienie się na bezpłatną konsultację! 

Jakie rodzaje drewna są używane do produkcji pojemników drewnianych i jakiej jakości drewno jest do tego używane?  

GEBHARDT stosuje drewno twarde i miękkie zgodnie z normą DIN EN 12246, Qual. Klasa P2. Prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży!

Czy możliwe jest dołączanie znaczników RFID i kodów kreskowych?

Możliwe jest dołączenie specyficznych dla klienta znaczników RFID i kodów kreskowych, co umożliwia zautomatyzowane zarządzanie zapasami.